Terapia światłem dla pupili – poznaj innowacyjne rozwiązanie, pomocne w leczeniu chorób skóry

Należy wiedzieć, że w tym przypadku leczenie chorób skóry jest dwa razy szybsze, co oznacza, że nasz zwierzak będzie przyjmować leki o połowę krócej.

Tak więc wiele tygodni stosowania tabletek (silnych antybiotyków), nakładania kremów, sprayów i leków przeciwświądowych oraz ryzyko z tego płynące zostanie znacznie zmniejszone. Jest to w pełni bezpieczna, skuteczna i nieinwazyjna terapia – dla naszego pupila psa lub kota. Oznacza to, że nasz zwierzak wróci do zdrowia i będzie wolny od dyskomfortu w czasie o połowę krótszym. Pierwsze efekty Świetlnej Terapii często są widoczne już po dwóch lub trzech sesjach. Warto znać ten rodzaj terapii dla pupili, gdyż choroby dermatologiczne to najpopularniejsze schorzenie u psów i kotów.

Terapia światłem dla psa lub kota – jak to działa?

Niebieskie światło lampy aktywuje żel, który zalewa skórę wielokolorowym światłem, a to daje przyspieszenie naturalnej regeneracji. Światło wnika w skórę i działa we wszystkich warstwach skóry jednocześnie, przyspieszając naturalne procesy naprawcze.

Zalety terapii światłem dla pupila

  1. Przyspiesza regenerację komórek.
  2. Podnosi odporność miejscową.
  3. Zmniejsza stan zapalny.
  4. Zwiększa produkcję energii.
  5. Poprawia ukrwienie.
  6. Wzmacnia skórę.

Phovia to nowy, rewolucyjny zabieg na problemy skórne u zwierząt domowych. Lekarz weterynarii oraz jego specjalnie przeszkolony personel, może zaoferować nam innowacyjne rozwiązanie w leczeniu chorób skóry u naszego pupila. To tylko jedna sesja dwuminutowa, dwa razy w tygodniu (lub cztery minuty, raz w tygodniu) to tak niewiele by przyspieszyć naturalną regenerację skóry.

Dodatkowa uwaga – Phovia to udowodnione naukowo, zupełnie nowe rozwiązanie w dermatologii weterynaryjnej.

Poprzedni post Psi psycholog weterynarz – co warto wiedzieć w tym temacie?
Następny post Dlaczego warto wziąć zwierzaka pod swój dach?